מאומת
_20190119_165729.jpg
חד נס
107 בארץ אהבתי חד נס

מטפל רב תחומי תקשור,הילינג,קריסטלים,תטא הילינג,עיסויי שוודי,אבנים חמות,דיקור סיני

 אני עובד עם המון שיטות ריפויי שפיתחתי במהלך 15 שנות ניסיון והגעתי לשלב שאני מתמחה בכל מה שקשור לתחום הכאב הנפשי והפיזי כאחד, מטרתי בחיים אלו לעזור לכמה שיותר אנשים לצאת ממעגל הכאב.

שמי שלומי משולם נשוי באושר לגלית יש לנו 3 ילדים אנחנו גרים ברמת הגולן בישוב מדהים בשם חד נס בעבר עסקתי בתחום לוגיסטיקה בהיי טק היום אני מטפל ועוזר לאנשים שנמצאים בכאב נפשי ופיזי על כל סוגיו.

אז אם אתם סובלים ולא מוצאים פתרון צרו קשר איתי ואתן לכם את הפתרון שאתם כל כך מחפשים

 

סיפורי הצלחה מהקליניקה :

מטופל שלא יכול היה להגיע אלי עקב כאבי גב עצומים עם חשש לפריצת דיסק ,חוסר שינה מצטברים עקב הכאב הגעתי אני אליו לאחר טיפול אחד בלבד הוא קם כאילו נולד מחדש היה כל כך שמח שלא הפסיק להודות לי עד היום.

 

מטופל שהיה מטופל ברפואה קונבנציונאלית בדלקת במפרק הכתף וקושי להרים את היד לגובה אך ללא תוצאות משמעותיות הגיע אלי עבר סידרה קצרה של 3 טיפולים שבסופה הלקוח חופשי ממגבלות של היד והכתף עד היום הוא מודה לי וממליץ עלי לחברים ומשפחה כך שגם אמא שלו היתה אצלי לטיפול בכאב וגם אצלה היה שיפור מאוד משמעותי.

נער שהגיע אלי עם בעיות רציניות של התקפות חרדות היה סובל מ2 התקפות חזקות של חרדות ביום למשך תקופה ארוכה עד שאבא שלו שמע עלי והגיעו אלי לאחר טיפול אחד המצב הגיע להתקפת חרדה אחת בשבוע, לאחר שני טיפולים נעלמו החרדות,לאחר סידרה של 5 טיפולים נעלמו החרדות והתחזק משמעותית בטחון העצמי ויכולת הביטוי היום מגיע פעם החודש ל”תחזוקה חודשית”

_20190119_165729.jpg לפני שנה 1
  • You must to post comments
1 תוצאה

צור קשר

שלח הודעה כאורח על ידי מילוי הפרטים הבאים או אם ברשותך חשבון באתר
שם*
דוא"ל*
טלפון
הודעה*