הוליסטי, דמיון מודרך, תקשור, תמסור, תמסור אנרגטי, קריסטלים, מטפלים, סדנאות, קורסים, רפואת העידן החדש, אנרגיית האחדות.

מה זה תמסור אנרגטי?

לכל יצור חי יש תבנית אנרגטית משל עצמו, שדות אלקטרומגנטיים המקיפים אותו וזורמים דרכו.
המחשבות שלנו ותוצרי פעילות המוח שלנו כולם הם אנרגיה, כמו הרגשות שלנו והגוף הפיזי שלנו.
אנחנו ישויות אנרגטיות.

התמסור האנרגטי משמעו היא חידוש זרם החיים בגוף בין שני הקטבים העיקריים (הראש וכפות הרגליים) באמצעות פתיחת מרכזי האנרגיה (הצ’אקרות), והזרמת אנרגיה לאורך המרידיאנים והאיברים

מה קורה במהלך הטיפול בתמסור אנרגטי?

במהלך התמסור האנרגטי, משתחררת אנרגיה רגשית עצורה המתבטאת בצורת בכי, צעקות וצחוק עד הופעת רעד, המצביע העל מעבר אנרגטי רציף בגוף.

חשוב לציין שבמהלך הטיפול כולו מצוי המטופל בהכרה מלאה, מודע לכל מה שקורה לו ומסוגל לזכור לאחר מכן את הפרטים שעלו.

כל מטופל שעובר תמסור אנרגטי יכול, בעזרת הדרכה נכונה, לבצע תמסור עצמי לפני השינה. מדובר בטכניקה פשוטה שמטרתה למנוע הצטברות מתחים בגוף ולאפשר טעינה לילית, המעניקה תחושה של שחרור, בריאות ועוצמה בבוקר שלמחרת.

בעזרת החדרת אנרגיה, הגוף מתקן את עצמו וכוחות הריפוי העצמאיים החבויים בו אשר נחלשו, שבים אליו.

המטפל מייצר כמות גדולה של אנרגיית החיים האוניברסלית, המצויה ביקום בכמות בלתי מוגבלת, ומתעל את האנרגיה הזאת לתוך המערכת האנרגטית של המטופל, ויוצר גשר אנרגטי בינו לבין המטופל.
לאחר מכן, המטפל נכנס רמה אחת פנימה ומטפל במערכת האנרגטית של המטופל, מאזן ומחזיר את הצ’קרות (מרכזי האנרגיה). המטפל מאתר מקומות בהם זרימת האנרגיה פגועה בשדה ההילה – השדה האלקטרומגנטי העוטף את הגוף הפיזי ו”מתקן” את הזרימה במקומות אלו ע”י טכניקות שונות. הטכניקות בהן משתמש המטפל הן מגוונות מכיוון שלכל פעולה יש תדר אנרגטי (לצליל, למגע, לתנועה, למחשבה, לדמיון, לטבע וכן הלאה) ולכל פעולה הכוח לשנות את זרימת האנרגיה ואת התדר האנרגטי בתנאי שהיא נעשית מתוך מגמה לרפא ותוך ריכוז וכוונון נכון.
איזון זרימת האנרגיה של המטופל מביא לריפוי של סימפטומים פיזיים הקיימים אצלו (מחלות) , ריפוי רגשי, מנטאלי ורוחני ואף איזון בין הרמות השונות והגופים השונים.

 

אילו שיטות טיפול ניתן למצוא תחת תחום התמסור האנרגטי?

לכל המטפלים בתמסור אנרגטי. 

לכל הקורסים בקריסטלים, פרחים ושמנים אתריים.

כתיבת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. Required fields are marked *

שליחת תגובה