שיטת איזון השדה האלקטרו מגנטי של הגוף
The EMF (Electro Magnetic Fild) Balancing Technique

 

שיטת האיזון השדה האלקטרו-מגנטי של הגוף ה-EMF

מרבית בני האדם מנצלים כעשרה אחוזים מהפוטנציאל הטמון בהם. היום יותר מתמיד יש באפשרותנו להכיל את מלוא המטען של ישותנו.
שיטת האיזון של השדה האלקטרומגנטי – The EMF Balancing Technique מאפשרת לנו להתחבר לעצמתנו הפנימית ולמימוש מלא של הפוטנציאל שלנו!

פגי פיניקס דוברו היא מייסדת שיטת EMF. השיטה היא נוהל של איזון אנרגטי שתוקשר על ידה כדי לעבוד עם ה-UCL שהיא רשת הכיול האוניברסלית (UCL-Universal Calibration Lattice)

כפי שיש אנטומיה פיזית כך יש אנטומיה אנרגטית, ה-UCL היא מערכת אנרגטית מתוך האנטומיה האנרגטית, היא מכילה דפוסים שונים המשפיעים על הדרך בה אנו בוחרים בחיינו.

 

במה תתרום לך שיטת EMF

השיטה מסייעת בהתחזקות והזדקפות פנימית המרחיקה מעליה משברים, תסכולים, מצבים מעיקים ודיכאון. כך מתאפשר לשחרר תקיעות מהחיים המעכבת את התפתחותנו ואת הליכתנו לעבר הגשמת עצמנו מטרתנו.

לחיות את החיים במלואם ולא לצידם זה אומר לעמוד חזק, בביטחון ובשלווה מול האתגרים והמבחנים שהחיים מזמנים לך לצמיחה שלך. לצמוח ולהתפתח מכך כי “המכשול של היום הוא הלמידה של המחר” – זה יכול להתאפשר לך לאחר התחזקות והזדקפות פנימית, בביטחון ובשלווה, ולקיחת הכוח שלך בחזרה, לקיחת מושכות חייך אליך ולנהל את חייך תוך מיקוד ובהירות, ולא להתנהל על פי גחמותיהם של אחרים.

במילים אחרות היה אדון לחייך, קח בעלות, שליטה ומנהיגות על חייך. כך מתאפשרת היציאה ממעגל הסבל והאומללות תוך לקיחת אחריות וההבנה שזה מספיק חשוב לך ליצירת המוטיבציה לשחרור תקיעות מהחיים.

בבחירתך לאמץ ולתרגל את השיטה יתגלה לך שבעיות נפתרות מבלי לבחוש בהן, מתרחשת האצת תהליכים, חיבור לעצמי ולחכמה הפנימית, חיזוק האינטואיציה וידיעת המה לא נכון לנו, שחרור כעסים, פחדים, הגברת האסרטיביות והעשייה, היפתחות לפוטנציאל, איזון בין קבלה ונתינה, הגברת הנוכחות, חווים רוגע, שלווה, העצמה ועוד.

כידוע מתח ולחץ הם הגורם מספר אחד למחלות לב ולחץ דם, שבץ מוחי וסרטן הגורמים למוות.  שיטת EMF מביאה לשחרור מתחים, לחצים וחרדות תוך רגיעה ושלווה, חווים שקט נפשי ושקט מחשבתי ומביאים יותר מיקוד ובהירות לחייך.

 

לכל המטפלים בEMF. 

 

 

שתפו ♥

כתיבת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. Required fields are marked *

שליחת תגובה