מאומת
שולמית רונן מטפלת הוליסטית
שולמית רונן מטפלת הוליסטית
שולמית רונן מטפלת
קריית טבעון, ישראל
15 רמז קרית טבעון מחוז חיפה IL

המוצרים שלי

קצת עלי…

ד”ר שולמית רונן, תרפיית אור צליל וצבע – לגילוי פוטנציאל האור שבך, אבחון וייעוץ להשגת תוצאות.

ד”ר שולמית רונן מפתחת מודלים ללמידה ולתקשורת בין – אישית, מנחה ומכשירה אנשי מקצוע, מורים ומטפלים לילדים, נוער ומבוגרים לאיתור, זיהוי וטיפול בילדים ומבוגרים ולבעלי צרכים מיוחדים.

השיטה נותנת מענה לאיזון וטיפול בכאבים (בעיות פיזיות, בעיות רגשיות ובעיות התפתחותיות כאחד) באמצעות אור ומרכיבי האור – צבעים וצלילים.
בבית הספר ניתן למצוא מגוון רחב של קורסים וסדנאות והרצאות לאירועים פרטיים ועסקיים במגזר המוסדי כגון:
חברות, ארגונים, מועדונים, ועדי עובדים, מפגשי מנהלים ומקבלי החלטות ועוד… ההרצאה נבנית בהתאם לצרכי הארגון.

אני מאמינה כי כוח הריפוי, הידע והיכולות חבויים בתוכך וביחד, נגלה את האור הטמון בך!

מי אני ?

אז מה אני עושה ?

תרפיית אור צליל וצבע היא שיטה וגישה ייחודית לאיזון וטיפול במחלות פיזיות, התפתחותיות, התנהגותיות ונפשיות באמצעות אור ומרכיבי האור – צבעים וצלילים. ייחודיות השיטה היא בשימוש במגוון רחב של כלים לאבחון ייעוץ וטיפול. גישה המהווה פריצת דרך הנוגעת בביטוי עולמו, קשייו, רצונותיו ותחושותיו של האדם. גישה ודרך המאפשרת לאדם להתבונן על חייו בזוויות שונות, להרחיב אופקים ולגלות עצמו מחדש.,ביה”ס לתרפיית אור צליל וצבע נועד להכשרת מטפלים ולהשתלמויות על גווניה. יצירת מגוון כלים לאבחון ייעוץ וטיפול.העולם הצבעוני שסביבנו משפיע באופן ישיר על התחושות שאנו חווים ביום יום. לדוגמא: בית שתריסיו מוגפים והוא חשוך משרה אוירת דיכאון לבין בית שתריסיו פתוחים ואור השמש חודרת פנימה ומכניסה שמחה ואושר. מזה אלפי שנים מרכיבי האור נמצאים בשימוש מטפלים במזרח לריפוי מחלות ובעיות פיזיות ונפשיות כאחד. למעשה אין מחלה,סימפטום,כאב או בעיה בריאותית שלא טופלה באמצעות השימוש באור.

 

דר שולמית רונן מנחת סדנאות לארגונים ועסקים לשיפור המרחב העסקי

 

המטופלים מספרים…

שולמית רונן היקרה תודה לך על מפגש מיוחד במינו, שונה, עוצמתי ברמות, מלא בטוב אמיתי וחודר. יקח לי עוד זמן להבין אותו עד הסוף. מסקרן מאוד. אגב, המפגש הוא את, אז הכל נכון גם לגביך. מאחל לך ברכה והצלחה. תודה חן , פגשתי את שולמית לפני פחות משבוע , זה התחיל כטרמפ למפגש משותף והמשיך עוד שעות ארוכות של שיחה לאחר מיכן , השארת אותי מהופנט בלי רצון לסיים את השיחה , הגעתי אליך לפגישה קסומה , בתקופה הכי דימינטית בחיי בכל המובנים ועשית לי סדר ברמה מופלאה .לא האמנתי איך הכל מתחיל להסתדר ,הפאזל בקבל צורה והאסימונים יורדים אחד אחרי השני , תודה תודה תודה , את אישה מדהימה זכיתי להעזר בך , ממליץ בחום לכל אדם שרוצה להיות ולחיות באיזון אמיר, ”מתנות קטנות מישהו שלח לי מתנות קטנות רסיסים של כוונה עיגולים של אמונה מתנות קטנות מישהו שלח לי מתנות קטנות כמו הכוח לקבל את מה שאין את מה שיש מה עוד אפשר כבר לבקש ” לא מצאתי את המילים לתאר את המתנות שקבלתי מהרגע שפגשתי אותך אישה מדהימה שכמותך…זו זכות ענקית להשתתף בסדנא שיצרת . קבלתי ממך תובנות שגרמו לי לראות את הדברים מהמקומות הכי עמוקים. השפה שלך כ”כ מדויקת , חדה …בלי בולשיט …תכלס. התאהבתי….אז הגעתי אליך גם למפגש אחד על אחד …כי הרגשתי שאיתך אני יכולה באמת לעבוד על הדברים מהשורש…כי את רואה את הכל …יצאתי אופטימית, מחוייכת ונושמת הרבה יותר עמוק. הלוואי שכל האנשים שאני אוהבת ייפגשו איתך אי פעם. אלפי תודות לך אישה יקירה …בעיקר על כך שאת פשוט את !מור

מטופלים מספרים על הקסמים של שולמית …

מי אני ?

ד”ר שולמית רונן בוגרת חינוך מיוחד וייעוץ, רפואה סינית, ארומתרפיה, רפלקסולוגיה, פסיכותרפיה רוחנית, תרפיית קרניו- סאקרל, טיפול ייחודי לטיפול בבעיות אוזניים ומערכת השמע. תרפיית אור צליל וצבע: שיטה וגישה ייחודית לאיזון וטיפול במחלות פיזיות, התפתחותיות, התנהגותיות ונפשיות באמצעות אור ומרכיבי האור – צבעים וצלילים. ד”ר שולמית רונן, מגוון טיפולים ולימודי רפואה משלימה. לימודים: * ביה”ס לתרפיית אור צליל וצבע * אורה-סומא – תרפיה ואיזון בצבעים. * תרפיית אור צליל וצבע. מוסמכת להוראה מטעם האקדמיה הבינלאומית באנגליה לטכנולוגיית הצבע – אומנות ומדע. מאסטר רייקי – אנרגיית החיים האוניברסאלית. טיפולים ברפואה סינית- אקופונקטורה וצמחי מרפא סיניים, תרפיה בצליל, עבודה עם קולנים, תרפיית קרניו-סאקרל, ארומתרפיה, רפלקסולוגיה הוליסטית, תמציות פרפרים וים ועוד. ד”ר שולמית רונן מנהלת את ביה”ס לתרפיית אור צליל וצבע נועד להכשרת מטפלים ולהשתלמויות על גווניה. יצירת מגוון כלים לאבחון ייעוץ וטיפול. הקורסים והסדנאות מוכרים לקרנות השתלמות. .

 

שולמית רונן מטפלת הוליסטית לפני 2 שנים
  • You must to post comments
שולמית רונן מטפלת לפני 2 שנים
  • You must to post comments
2 מציג תוצאה

צור קשר

שלח הודעה כאורח על ידי מילוי הפרטים הבאים או אם ברשותך חשבון באתר
שם*
דוא"ל*
טלפון
הודעה*