איריס קלמן - מטפלת פורטל העידן החדש - איריס קלמן
שדרות העם הצרפתי 21, רמת גן, ישראל
21 שדרות העם הצרפתי רמת גן מחוז תל אביב IL

איריס קלמן, מומחית ברפואת המיתרים ומהווה יועצת פיזיו-רוחנית. מזה 18 שנה היא מפתחת ומנהיגה מתודה חדשנית להכוונה וטיפול במגזרים מגוונים של צרכים אנושיים. עשייתה קושרת בין גוף ונפש, רוח ותודעה, בריאות ושגשוג קיומי.

מההיבט המקצועי, תרומתה של רפואת המיתרים לאדם ולקהילה נעוצה במתן כלים חדשים מסוגם היכולים לשמש כל אדם לשיפור חייו והגשמתו. כלים אלו מבוססים על מצע רחב של יסודות רוחניים קדומים, שעליהן נבנתה “הקומה השניה” בת זמננו. הייעוץ הפיזיו-רוחני משמש לאבחון ואיחוי הרשת של מיתרי הגוף הפיזי, ובמקביל, להתרת קשרים מעכבים בתודעה. התוצאה היא רווחה, צלילות ובריאות.

מההיבט החברתי, פועלת קלמן ללא ליאות להטמעת המימד הפיזיו-רוחני בשגרת החיים השוטפת של הכלל. בדרך של שילובו בעסקים ובארגונים, בקהילה, בבתי חולים, ובקרב מבוגרים וילדים כאחד. מהטעם שעל כל אחד מאיתנו להוסיף את הפיזיו-רוחני לכל פעילות, החלטה, או נוכחותו הטבעית. ואכן, הליכות חולין של נועם ופשטות מאפיינים את דרכה.

ההצלחות המרגשות, הפכו זה מכבר לנחלת רבים. השינוי, הפך לשיגרה, הצמיחה, הפכה לתוצאה נורמטיבית. ואפילו ההתמודדות וההחלמה ממצבי קיצון – הפכו לאפשרויות ריאליות.

איריס קלמן - מטפלת פורטל העידן החדש - איריס קלמן לפני 3 שנים
  • You must to post comments
1 תוצאה

צור קשר

שלח הודעה כאורח על ידי מילוי הפרטים הבאים או אם ברשותך חשבון באתר
שם*
דוא"ל*
טלפון
הודעה*