“קהילת האלכימאים”  מתעוררת לחיים
קהילה רוחנית בהתהוות

אנו חיים בתקופה מופלאה של חילוף עידנים, תקופה בה הישן מפנה את מקומו והחדש מתחיל להתגלות. אנו נדרשים להכין עצמנו ולהיות שותפים בתהליכים המתרחשים על פני כדור הארץ בכניסתינו למימד החמישי. במפגשי “קהילת האלכימאים” אנו מקבלים מיידעים שהיו נסתרים תקופות ארוכות מפני האנושות ובשלב זה ניתן האישור להזכר בהם. אנו עוברים תהליכי חניכה אנרגטיים משמעותיים, בשילוב תדרי קול מועצמיםמעוררים את סודות האלכימיה מאטלנטיס העתיקה, מתוך רובדי הד”נא ומשתפים את הידע הצפון בכל אחד מאיתנו אשר מחבר אותנו למהות נשמתינו.

מפגשי “קהילת האלכימאים”
עם גלית בר-יוסף

נעים להכיר, אני גלית בר יוסף, מפתחת שיטת “תודעת הקריסטל”. אני מאמינה שאם הגעת לכאן זה לא במקרה, והקודים בתוכך מאותתים שהגיע הזמן להיזכר בחיבור הנמצא בך לאלכימאי הקדום מתקופת אטלנטיס.

אני מתקשרת למעלה מעשור, קבוצות שונות של הדרכות אור עוצמתיות שמלוות אותי לאורך השנים, לעזור, לסייע ולהוביל אותי ואת האנשים שאני עובדת איתם בשינויים המדהימים המתרחשים כאן.

בפברואר 2016 התגלת בפני הדרכה חדשה בשם כוהני אטלנטיס העתיקה והם בשיתוף עם הפליאדות (הדרכה נוספת ועוצמתית – מעין אבות אבותינו) החלו להעביר דרכי ידע ותהליכים מועצמים בתקשור ישיר לעורר את האלכימאי שבנו.

את התהליכים עצמם במפגשים אני מעבירה יחד עם חברי הקהילה, בהתאם להכוונה של ההדרכה, והתהליכים נשזרים להם בצורה נפלאה וקסומה. לא כל מי שבקהילה שלנו היה באטלנטיס יש בינינו גם למוריאנים ומתרבויות נוספות, אשר המאחד בינינו היא החתימה על החיבור לידע הקדום מאטלנטיס בנושא האלכימיה.

מהות הקהילה היא ליצור שותפות מתוך אחדות וערבות הדדית, ללמוד כיצד לקבל את האחר מתוך אהבת חינם אמיתית וללמוד את שיעורי חיינו ולהסכים להביא את דברינו לקדמת הבמה.

אנו עומדים בפני שלב חדש בתהליכים שניתן לחבור אלינו כרגע. רק טהורי הלב ונטולי האגו, שהכשירו עצמם לשלב מתקדם זה יהיו חלק מהמתעוררים ויחד יש לנו תפקיד חשוב להעביר את האנושות לשלב הבא של מימד חמש.

אני מצפה בהתרגשות רבה לפגוש את האלכימאים המצטרפים לקהילה הנפלאה שלנו ולהיזכר יחד במורשת אטלנטיס הנפלאה. למעשה גם בני למוריה שותפים לתהליך ולמעשה יחד אנו יוצרים את בן האנוש החדש, שמהווה שילוב של שני החלקים.

מוזמנים להצטרף אלינו להרפתקאה מופלאה מתוך שחרור שליטה ושיתוף פעולה בין שמיים וארץ.

שלכם גלית בר-יוסף
וחברי קהילת האלכימאים מאטלנטיס

מפגשי “האלכימאים מאטלנטיס”
חבילה שביעית

המפגשים יתקיימו אחת לשבועיים
בכל רחבי הארץ

תחילת מפגשי חבילה 7
ינואר 2018

 התשלום הוא 111 ש”ח למפגש והתשלום הינו מראש על כל החבילה
חבילת מידע 7 כוללת שמונה מפגשים
כלומר 222₪ X ארבעה תשלומים
(סה”כ 888₪ לארבעה חודשים למידה)

ניתן להצטרף ישיר לחבילה השביעית
לאחר השתתפות במכינה לקהילת האלכימאים (לפרטים נוספים לחצו על הקישור)
ומבלי לשמוע את המפגשים הקודמים

המלצה לרכוש את החבילות הקודמות 1+2+3+4+5
ולעבור איתנו את התהליכים המדהימים שעברנו בשנה האחרנה,
ולקבל את כל הידע והכלים שהועבר לנו ע”י ההדרכה
עלות ההקלטות היא בחצי מחיר

שתפו ♥

כתיבת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. Required fields are marked *

שליחת תגובה