מה זה תקשור?

תקשור זה היכולת להיות בקשר עם ישויות ונשמות מעולמות ומממדים אחרים. אלו יכולות להיות נשמות של אנשים שהלכו לעולם, ישויות שמעולם לא חיו בגוף או מלאכים הקרובים יותר מכולנו למקור האלוהי.

האם תמיד ניתן לתקשר?

אפשר לתקשר בכל מצב ותודעה, תוך כדי ביצוע פעולות מכל סוג שהוא. ואולם, באופן טבעי ישנם פעולות ומצבים שמעודדים בדרך כלל התרחשות תקשור מוצלח לעומת כאלו המונעים זאת.

כדאי להבין כי לכל אחד מבני האדם יש קבוצה של ישויות המלווה אותו – ותפקידם של אלה הוא לעזור לנו במסע ההתפתחות שלנו.

מה אפשר לקבל בתקשור?

בתקשור אי אפשר “לגלות את העתיד”, כן אפשר לקבל מידע או הכיוון על המגמה בה החיים שלנו נמצאים.

המדריכים לובשים צורות שונות. לעתים הם מופיעים כבני אדם, לעתים כבעלי חיים, לעתים כחוצנים או מלאכים. מה שחשוב לזכור זה שבמציאות הרוחנית אין צורות אלא רק אנרגיה. כלומר, המדריכים לא באמת נראים כבני אדם או כבעלי חיים – הן ישויות אור, ללא גוף פיזי. המראה שהם בוחרים כדי להתגלות בפנינו משקף את הדרך שהם מאמינים שאנו מבקשים לראות אותם.

הודות לתמונה הרחבה של המציאות שאפשר לקבל בתקשור, נקבל בהירות לגבי הסיבות בגללן המציאות שלנו היא כמו שהיא, מיד תגיע גם תחושת העידוד, שכן התקשר יכול לתת תקווה גם כאשר המציאות נראית חשוכה, ולבסוף – התקשור יביא להקלה, שכן הוא מסוגל להרגיע ספקות ולבטים, ולהביא, ולו למעט, הגיון.

המתנה הגדולה של תקשור היא היכולת לקבל נקודת מבט רחבה ועמוקה יותר ביחס לחיים שלנו. זו נקודת מבט שאפשר לקבל רק מישויות הנמצאות בממד אחר, הצופות ורואות את המציאות שלנו בצורה שאנו לא יכולים לראות.

 

האמת הגבוהה יכולה להגיע מהבורא, צדיקים, מלאכים ושליחי אור אחרים, ניתן לתקשר עם העצמי העליון, המלאכים המלווים אותנו, המדריכים שלנו, הנשמה שלנו ועוד.

אילו שיטות טיפול ניתן למצוא תחת תחום התקשור?

לכל המטפלים בתקשור

 

 

לכל הקורסים בתקשור

 

 

כתיבת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. Required fields are marked *

שליחת תגובה