תטא הילינג היא שיטה עוצמתית ופשוטה, שנמצאת בשימוש כבר 20 שנה ותופסת תאוצה בכל רחבי העולם. השיטה נוסדה על ידי ויאנה סטייבל אשר ריפאה את עצמה מסרטן באמצעות השיטה.

שיטת תטא הילינג מאפשרת לנו גישה ישירה לתת המודע (ע”י האטת גלי המוח לתדר תטא), מקום בו אנו יכולים לזהות את האמונות שכבר לא משרתות אותנו בחיי היומיום, לשחררם ולשנות אותם, השיטה מאפשרת לנו להתחבר ליכולות הטבעיות שלנו וליצור מציאות חדשה ומטיבה, ריפוי ושינו בחיינו.

מה הם גלי תטא במוח ואיך ניתן להתחבר אליהם?

גלי תטא, איתם אנו עובדים בתטא הילינג, הם גלי המוח אשר נמצאים באופן טבעי בכל אחד מאתנו ופעילים לרוב בשלב הראשון של החלימה, בהיפנוזה או בהרפיה מאוד עמוקה. דרך גלים אלה אנו שולטים באותו חלק בהכרתנו שנמצא בין המודע ללא מודע.
בשיטת תטא הילינג ניתן באמצעות תהליך מדיטטיבי הנלמד בקורס תטא הילינג להוריד את גלי המוח לגלי התטא המדוברים, ובכך למעשה להשיג גישה לתת המודע.

התת מודע הוא מקור לאמונות שורש אשר חוסמות ומונעות מאתנו להגשים את הדברים אותם אנו רוצים, באמצעות השיטה אנו יכולים לשנותם בפשטות ובקלות את האמונות ולפתוח את החסימות בכדי להגיע לשפע ואושר הרצוי.

אילו בעיות בריאות ניתן לטיפול על ידי תטא הילינג?

באמצעות תטא הילינג ניתן לרפא בעיות שונות: פיזיות, רגשיות, פסיכולוגיות ומנטליות.

כמו כן, ניתן לזמן לחיים שלנו דברים ולהגשים מציאות טובה יותר, תוך מחיקה ושחרור של האמונות ודפוסי המחשבה שעיכבו אותנו ומנעו מאתנו להגשים את אותם דברים. כך למעשה אנו מכניסים יותר בחירה חופשית לחיינו.

בנוסף, שיטת תטא הילינג מאפשרת לנו גם להטמיע בתוכנו רגשות ואמונות חיוביות המאפשרים לא רק ריפוי רגשי במידת הצורך, אלא גם מאפשרים תחושת נוחות, שמחה ורווחה בחיינו.
גם המדע מוצא היום יותר ויותר הוכחות לכך ששהייה בגל תטא במוח תורמת להורדת מתח וחרדה, ליצירת הרפיה פיזית ומנטלית, מסייעת בסנכרון שתי אונות המוח, מפחיתה כאב ועוד.

 

לכל המטפלים בתטא הילינג 

כתיבת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. Required fields are marked *

שליחת תגובה