ברנדון בייס, מפתחת השיטה, היא מורה למודעות ולריפוי הוליסטי, היא אומרת ש”עמוק בתוכנו טמון פוטנציאל כביר  הקורא לנו להפתח אל החדווה ,התבונה ,החירות והאהבה שבתוכנו. נוכחות זו קוראת לכם לשוב הביתה ברגע זה ממש ,כמהה להוציא אתכם לחופשי “. שיטת המסע היא שיטה אשר מתמודדת באופן בטוח ועדין עם שורש הסיבה, ולא רק עם התוצאה, של כל נושא בחיינו, וכך יכולה להביא לפתרון. מדובר בכניסה לרמת המודעות העמוקה ביותר, על מנת שנהיה חופשיים לחיות את חיינו מתוך הפוטנציאל הגבוה ביותר שבנו. זה הוא תהליך שינוי רב עוצמה, אשר מתאים לכל מי שנחשף לקושי פיזי או נפשי, ומבקש להשתחרר ממנו.

סוגי “מסע” שונים:

מסע רגשי: הגעה לשורש הבעיה דרך שכבות הרגש, וחווית המקור הנשמתי שלכם, חסר הגבולות, האהבה והחסד הטמון בכם.

מסע פיזי:   הגעה לשורש הבעיה דרך הגוף הפיזי ושחרור בעיות פיזיות.

מסע לילדים: מסע המותאם לילדים מגיל 5 עד 12, הנכנסים למעין סיפור הרפתקה, חושפים את שורש הבעיה ורוכשים כלים להעצמה אישית.

בדרך זו, הילד מטפל ומשחרר אתגרים שונים בחייו בשלבים המוקדמים, טרם הפיכתם לדפוסי התנהגות מקובעים ולאמונות מגבילות.

מסע לשפע: לניקוי אמונות, נדרים ודפוסי מחשבה מגבילים המונעים הגשמה של שפע בחייכם.

מסע לריפוי אובדן: למי שחווה מות אדם קרוב, המסע מאפשר יכולת הגעה לתובנה בקשר לחיים ולמוות, יצירת מרחב לרגשות האבל, הפחד, הכעס הכאב וכל רגש אחר שעולה, ליצור קשר עם הנשמה שנפטרה בתהליך פנימי עמוק, לבטא ולפרוק מחשבות ורגשות שלא בוטאו, בין אם האדם נפטר לפני שנים רבות או לפני זמן לא רב. הזדמנות לפתור “נושאים לא פתורים”, לנהל דיאלוג עם האדם שנפטר ואף לחוות אהבה, חיבוק ומגע עם אותו אדם. גם אם היחסים היו קשים, ניתן לרפא את המקום הכואב ולזכות לחוות את האהבה ,שלא זכיתם לחוות. כן, גם לאחר המוות ניתן לרפא את עצמנו, לעבד את הכאב וליצור מרחב של סליחה, אהבה והשלמה עם האדם שהלך לעולמו.

מסע לחיבור לייעוד: מסע המגלה את הייעוד שלך.

מסע “בלי אגו”: לשחרור הגבלות הנובעות מה”אגו”. 

“המסע”, בניגוד לשיטות טיפול אחרות, אינו מצריך התחייבות למספר טיפולים מראש, וניתן כבר להרגיש שינוי לאחר טיפול אחד, אם כי רצוי לעבור מספר “מסעות”, כי הרי כולנו מלאים בחוויות ובאנרגיות חוסמות. “המסע” פותח אפשרות לחופש בכל תחום ועניין. רבנים ממליצים על שיטה זו ורואים בה דרך נפלאה לשמחה ובריאות רגשית ופיזית, עם עצמכם ועם האנשים בחייכם.

ספרה של ברנדון “המסע” תורגם ל – 20 שפות ופועלת ב – 43 מדינות. רופאים ופסיכולוגים רבים משתמשים בשיטה זו ככלי משלים. שיטת “המסע” נכנסה אף למערכת החינוך בבתי הספר ברחבי העולם (דווח על עליה של 25% בציונים), למוסדות רווחה, לאו”ם, למרכזים לטיפול בחולי סרטן, לבתי הכלא, מרכזים לנפגעי תקיפה מינית, למוסדות טיפול בהתמכרויות ובטיפול באוכלוסיות מוחלשות: מאורים בניו-זילנד, אבוריג’ינים, אינדיאנים ודרום אפריקאים.

לכל המטפלים בשיטת המסע 

כתיבת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. Required fields are marked *

שליחת תגובה