טיפול באמצעות קריסטלים ואבני מרפא הוא פופולרי מאד בתרבויות רבות. ההנחה היא כי כל עצם בטבע מביא את האנרגיות שלו ומסייע באיזון ושיפור האנרגיות הזורמות בנו. קריסטלים אף הם עצמים מהטבע: גבישים שנוצרים בתהליך התגבשות איטית, ועם הרכב מינרלי עשיר ומדויק במבנה הפנימי שלו.

תהליך ההתגבשות האיטי של הקריסטלים צורך אנרגיה רבה הנשמרת בתוך האבן. באנרגיה זו משתמשים בעת טיפול באמצעות הקריסטלים השונים לצרכי ריפוי והעצמה במישורים המנטלים, הגופניים, הרוחניים והנפשיים. לכל אבן סוג אנרגיה אחר התלוי בהרכב במינרלים באבן, במצבה ובצורה בה היא התגבשה.

טיפול באמצעות קריסטלים מתבצע באמצעות האנרגיה שהיא מפיצה והשינויים שהיא גורמת בחייו של המחזיק בה. הבחירה המוצלחת ביותר של הקריסטל הוא דווקא באמצעות שימוש באינטואיציה שתגרום לאדם לבחור דווקא באבן אחת על פני אחרת. מאחר והאפקט שלה עובד באמצעות הפצת האנרגיות, חשוב לשאת את הקריסטל קרוב לגוף.

 

סוגי קריסטלים

אבן רוזקוורץ- צבעה ורדרד, היא לרוב קטנה ומשמשת כאבן אהבה המסייעת ביחסים עם בני הזוג, מציאת אהבה ושיפור הזוגיות.

אבן קונזייט- משמשת לריפוי טראומה רגשית ומחלות פיסיות. גם האבנים רודוקרוסייט ורודונייט הם יעילות למטרות אלו.

אבן קארנליאן- צבעה של אבן זו הוא כתום והיא מזכירה סוכריה קטנה. אבן זו מסייעת בשיפור מצב הרוח, אופטימיות ושמחה.

אבני ג’ייד וקובלט- מסייעות בחיזוק המערכת החיסונית ושמירה עליה.

 

רבים החולים במחלות קשות ואף סופניות מחפשים סיוע והקלה על כאבם באמצעות אבני קריסטל. התכונות שאותן אבנים טומנות בחובן מסייעות לריפוי והחלמה ושיפור במצב הרוח. לאבן, כפי שיש לה את היכולת לשדר אנרגיות, יש לה גם את התכונה של ספיגת אנרגיות. אנשים המקבלים טיפול כגון כימותרפיה צריכים לזכור כי האבן סופגת אנרגיות שליליות. לכן, לאחר כל טיפול יש לטמון את האבנים באדמה ולרכוש אבנים חדשות. הטיפולים הופכים לקלים יותר, והחולים מרגישים מעודדים יותר בזכות האבנים.

 

טיפול או הילינג באמצעות אבני קריסטל אינו מצריך מעשה מיוחד. כאמור, חשוב מאד כי האבנים יהיו קרובות עד כמה שניתן לגוף. אתם יכולים לשבץ אותן כשרשת ולענוד אותן, לשאת אותן בכיס, מתחת לכרית ובכל מקום קרוב אחר.

 

שיטה נוספת לשימוש בקריסטלים היא לצורכי גילוי העתיד: התהליך נעשה על ידי פיזור של קריסטלים רבים, לפחות שלושים וששה סוגים שונים של קריסטלים ובצבעים שונים. יש לכבות את האור ולהדליק נר. הגוונים והניצוצות היוצאים מאבני הקריסטל מייצגים את התכונה, מצב עתיד דומיננטי של המבקש לדעת כאשר לכל צבע יש את המשמעות והפירושים שלו. לדוגמה: גוונים ירוקים יעידו על אופקים רחבים, הרפתקנות, חוסר טקט ואומץ. גוונים צהובים יעידו על מחשבות פילוסופיות, יכולות ריפוי, והיכולת להתחבר אל האני העצמי. לגווני הכתום מיוחסים קסם אישי, יכולת תקשורת פנומנלית, סקרנות, ראש צעיר ועוד ואילו לגווני הסגול מיוחסות תכונות כמו חוכמה ותחכום, בריאות, ארוטיקה וחושניות, שנינות, הומור ומיסטיקה.

 

קריסטלים הם שיטה הוליסטית לכל דבר ניתן לשלב אותם בעת תרגילי דמיון מודרך, מדיטציה ועוד.

 

לכל המטפלים בקריסטלים

שתפו ♥

כתיבת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. Required fields are marked *

שליחת תגובה