שינוי רמת ה-Ph של הגוף והפיכתה לבסיסית יותר, שיפור זרימת הדם ואספקת החמצן לרקמות, איזון ייצור ההורמונים והקלה על כאבים הם בין סגולות הריפוי המיוחסות למגנטים.

כדור הארץ, כידוע, הוא מגנט ענק בעל שני קטבים, צפוני ודרומי. העובדה שכדור הארץ הוא בעל תכונות של מגנט נקבעה בסוף המאה השבע-עשרה. זרם חשמלי יכול להיווצר על-ידי שדה מגנטי נע או משתנה. המדען לינוס פאולינג, זוכה פרס נובל בשנת 1954, קבע שמצויים חלקיקים מגנטיים בהמוגלובין של הדם בנוסף לתפקידו של הברזל בכדוריות האדומות כנושא חמצן. הברזל, ועוד חמישה אלקטרוליטים, נעים במחזור הדם על בסיס תכונות מגנטיות, וטיפול בשדה מגנטי יכול להשפיע לחיוב על תנועת הדם ועל מערכות הגוף כולן.
מצב מחלה מתרחש כאשר משתבש מעבר יונים שונים בין פנים התא השלילי לחוץ התא החיובי. שיווי המשקל הנכון ומתח המנוחה במצב בריא אינם נשמרים במצב מחלה. כשחסרה הטעינה השלילית בתוך התא פנימה, התא נחלש, ונוצרת מחלה. כאב, למשל, שמקורו בכווייה או בפציעה יוצר הצטברות של יונים חיוביים. הנחת מגנט צפוני על האזור הכואב תביא לרגיעה ולזירוז הריפוי.
שימוש נכון במגנטים מאפשר לטעון את התאים בטעינה מגנטית שלילית, כך שיתאפשר להם לאזן את עצמם במהירות ולחזור לתפקוד בריא.
עליית הבסיסיות בגוף
לריפוי הנכון בעזרת מגנטים תוצאות רבות:
1. זרימת הדם באזור המטופל משתפרת.
2. חיזוק השדה המגנטי מביא להעלאת ה-PH בגוף; כלומר: החומציות פוחתת והבסיסיות עולה. סביבה בסיסית עוזרת להתרבותם של המיקרואורגניזמים המועילים לגוף ומפריעה להתרבותם של המזיקים, הזקוקים לסביבה חומצית. השפעה זו חשובה ביותר במניעת זיהומים ובריפוי דלקות.
3. משתפרים תהליכי חילוף החומרים.
4. השיפור בזרימת הדם וריבוי כדוריות אדומות מגבירים אספקת חמצן, החיונית לתפקוד התאים ולייצור אנרגיה בתא. זה מאפשר התנקות יסודית יותר מרעלים.
5. השדה המגנטי משפיע על מעבר יונים של סידן בתוך הגוף. הוא מגביר את קצב הובלת היונים, דבר המקצר את זמן הריפוי (למשל איחוי שבר), אך גם עוזר לפנות סידן (למשל ממפרקים כואבים בדלקת מפרקים), הכול בהתאם למקרה.
6. השדה המגנטי מאזן את ייצור ההורמונים ומשפיע על פעילות אנזימים ותהליכים ביוכימיים בגוף. הפעילות של השדה המגנטי יוצרת רטטים המתאימים לכל מקרה לגופו ועוזרת לריפוי.
7. הטיפול במגנטים עוזר מאוד לכאבים שונים, כגון כאבי גב, ברכיים ועוד.
שתפו ♥

כתיבת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. Required fields are marked *

שליחת תגובה