טווינה היא שיטת עיסוי מהרפואה הסינית, אחת השיטות הקדומות ביותר ,הטווינה לא עובדת רק על המישור הפיזי שרירים וגידים כמו שיטת עיסוי אחרות. בטווינה אנחנו מעסים את המרידיאנים אותם ערוצי אנרגיה שפזורים בכל הגוף ומזרימים את האנרגיה לכל מקום. הטווינה מבוצעת ע”י האמות ולא רק כפות הידייים.את הטווינה מבצעים בביגוד מלא ולא עירומים כמו בשיטות עיסוי אחרות.

טווינה היא שיטת טיפול מגע סינית המהווה חלק בלתי נפרד מהרפואה הסינית. טווינה מבוססת על לחיצות ותנועות לישה המתבצעות באמצעות ידיו של המטפל, לאורך מסלולי האנרגיה אשר מכונים מרידיאנים. מטרת הטיפול לסייע בהחזרתן של רקמות פגועות לפעילות תקינה, באמצעות הזרמת דם ושחרור חסימות אנרגטיות והשבת הגוף לאיזון אנרגטי כללי.

הטיפול מתבצע כשהמטופל שוכב על מיטת טיפולים או יושב על כיסא בלבוש מלא. לאחר תשאול המטופל, מבצע המטפל לחיצות ותנועות לישה מהירות בעזרת אצבעותיו וכפות ידיו, לאורך המסלולים האנרגטיים בגופו של המטופל.

הטיפול יעיל להפגת כאבים הנובעים מבעיות אורתופדיות (לרבות כאבי צוואר או גב, תסמונת התעלה הקרפלית, תסמונת מרפק טניס), לטיפול בהפרעות במערכת העיכול, כאבי ראש ומיגרנות, אסתמה, תסמונת קדם ווסתית, מתח נפשי ועוד.

 

לכל המטפלים בטווינא

כתיבת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. Required fields are marked *

שליחת תגובה