הילינג הינו דרך טיפול בעזרת אנרגיות. דרך הפעלת אנרגיות רגשיות ורוחניות עדינות, אנו יכולים לטפל בגוף הפיזי ולהביא לשיפור משמעותי במצבו הגופני של המטופל ואף לריפוי מלא.

הילינג יוצר גישור בין העולם האנרגטי לעולם הפיזי, כאשר הוא יודע לרפא את הפגמים לא רק בהילת האדם (הגוף האנרגטי) אלא יודע ומרפא גם את הגוף הפיזי ממצבים של מחלה, פציעה וכאב שיכולים להיווצר כתוצאה מחוסר איזון אנרגטי.

לרוב טיפול באמצעות הילינג אנרגטי נעשה בשיטת הנחת ידי המטפל על הגוף המטופל. ניתן גם לטפל ללא צורך במגע כאשר מניחים ידים באווויר מעל הנקודה הרצוייה לטיפול. מטפלים/ הילרים מנוסים יכולים לטפל על ידי הילינג אנרגטי גם בשליחת אנרגיה מרחוק ללא צורך בפגישה עם המטופל.

אנרגיות הריפוי איתה עובדים ההילירים נמצאת בכל מקום ונגישה תמיד. באמצעות טכניקה הנלמדת בקורס הילינג ניתן לגשת למאגרי אנרגיה אלו ולעשות שימוש בהם לצורך ריפוי.

דרך טכניקות ושיטות שונות לטיפול באמצעות הילינג, מתאפשרת למטפל (ההילר) הזרמת אנרגיות הריפוי דרכו אל המטופל ואל הפגמים והבעיות בגופו, וכך המטפל יכול להוביל להקלה בכאב של המטופל ולריפוי מלא או חלקי שלו.

איך יודעים  מטפלים בהילינג אילו בעיות יש בגוף המטופל ולאן לשלוח אנרגיה?

טיפול בהילינג אנרגטי דורש מהמטפל ההילר, לדעת גם לאבחן את המטופל. האבחון יכול להיות על ידי תשאול המטופל או על ידי מעבר על התיק הרפואי של הפונה והוא כולל גם אבחון הוליסטי או אנרגטי.

דוגמא לאבחון הוליסטי הינה אבחון בשיטת “מעגל האור“- כל מטופל מקבל מנדלה ומתבקש לצבוע אותה לפי רצונו. על ידי אבחון הצבעים שהמטופל עשה בהם שימוש ומיקום הצבע ניתן לקבל מפה מדוייקת על בעיות הבריאות של המטופל. אנו אוהבים את השיטה הזו במיוחד כי היא מאפשרת לאבחן גם ילדים ואנשים שאינם רוצים לשתף פעולה בהליך האבחון.

דוגמא לאבחון אנרגטי יכול להיות אבחון באמצעות העברת יד מעל הגוף בכדי לחוש את הגוף והאנרגיות שהוא פולט, בדרך זו אנו יכולים לחוש שינויים ודלילות אנרגטית באזורים שונים בגוף וכך לדעת אילו אזורים דורשים טיפול הילינג.

אנרגיות ההילינג נעימות ורכות ויחד עם זאת מאוד אפקטיביות, עוזרות להקל על הכאבים, על מחלות ועל כל התסמינים של המחלות. בניגוד לרפואה המערבית, ההילינג איננו טיפול פולשני ואינו יכול לגרום לכל נזק. הוא מטפל במקור הבעיה וגורם להקלה.

במהלך טיפול ההילינג ניתן להשתמש בעזרים כגון אבנים, ריחות, כלי נגינה, קערות טיבטיות, קלפים ועוד למען הצלחת הטיפול. כל אחד מהעזרים מביא איתו אנרגיה שונה לטיפול ולריפוי ולכל אדם עזרים שונים יכולים לעזור יותר או פחות לפי האנרגיות האישיות שלו.

 הגוף שלנו מסוגל לרפא את עצמו אם רק נאפשר לעשות זאת.

מה מרגיש המטופל במהלך טיפול הילינג אנרגטי?

בדרך כלל כל מטופל חווה טיפולי הילינג אנרגטי בצורה שונה, יחד עם זאת ישנן תופעות שחוזרות על עצמם אצל רוב המטופלים כגון:

  • עקצוצים
  • שינויים בטמפרטורת הגוף- חום או קור.
  • קצב דופק משתנה
  • פרץ של רגשות שיכול להתבטא בצחוק גדול או בכי.
  • רעידות קטנות בגוף.
  • תחושות מאוד נעימות שקשה להגדיר.

לטיפולי הילינג אנרגטי יש גם תופעות לוואי ידועות שמופעיות לאחר הטיפול. לרוב, תופעות לוואי אלו מסתכמות בעייפות מאוד גדולה ורצון לישון או מרץ בלתי מוסבר. כל אלה תופעות רגילות שעליהם מדווחים המטופלים. בדרך כלל חוסר בתופעות לוואי אלו ו/או חוסר תחושה במהלך הטיפולים אינן מעידים על חוסר הצלחה של הטיפול.

 

לכל המטפלים בהילינג 

כתיבת תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. Required fields are marked *

שליחת תגובה