מאומת
WhatsApp Image 2019-09-12 at 09.41.33.jpeg
WhatsApp Image 2019-09-12 at 09.41.33.jpeg
אנה יוקיליס מטפלת הוליסטית
ד"ר תיאודור וייסלברגר 5/2, נתניה, ישראל
3 ד"ר תיאודור וייסלברגר נתניה מחוז המרכז IL

המוצרים שלי

מי אני ומה אני עושה?

שמי אנה, הנני ילידת ברה”מ ועובדת מגיל צעיר כספרית. במשך שנים רבות במקביל לתחום עיסוקי עסקתי בחקירה עצמית במטרה לגלות מהי המתנה אותה באתי להעניק לעולם מעבר להיותי ספרית. לשם כך פניתי ללימודים רוחניים, מטאפיזיים והוליסטיים אשר כללו: רייקי, הילינג, ריפוי בדמיון מודרך, טיפול בקול, אלוהות ערה בגוף אנוש, ריפויים בזמן ובמרחב, תודעת על, ריפוי רגשי תודעתי, אנרגיית חושן וקורס מטפלים בהנחייתה של גלית בר יוסף. הכשרה מקיפה שהעניקה לי מגוון כלים טיפוליים המאפשרים לי לעסוק בתחום הטיפול וההדרכה.

ככל שלמדתי יותר, כך גם גיליתי עד כמה אני נהנית ללוות אנשים בהתפתחות האישית שלהם ולהעניק כלים המאפשרים לחיות חיים מאושרים ומסופקים יותר תוך חיבור ללב הגבוה שלהם. אני מאזינה טובה והמרחב הבטוח שאני מייצרת עבור מטופליי מהווה את הבסיס לתוצאות המדהימות. אני מטפלת באהבה רבה ועם המון סבלנות. נהנית לראות את האנשים אחרי טפול עם ניצוץ בעיניים. נותנת הרבה טיפים וכלים שעוזרים למנף את החיים.

תחומי ההתמחות שלי הם: טיפול רגשי תודעתי, התמודדות עם בעיות רגשיות מגוונות, התמודדות עם טראומות. הטיפולים נעשים דרך פגישות אישיות ודרך ערוצי המדיה השונים כדוגמת סקייפ. האנשים יוצאים מהטיפולים עם בטחון עצמי גבוה יותר, מעיזים להגשים את חלומותיהם, יכולת התמודדות בריאה עם פחדים וחרדות וזרימה טובה יותר במערכות היחסים שלהם.

היה ואתם חווים: אי שקט פנימי, קושי במערכות יחסים ובזוגיות  או מרגישים חוסר ביטחון, חוסר איזון וחולשה פנימית, הנני מזמינה אותכם באהבה גדולה לעבור תהליך משמעותי שיעזור לכם לשנות את החיים לטובה ויחבר אתכם לחיים מאושרים ומוצלחים יותר עם ים של שמחה בלב.

המטופלים מספרים

תאורי טיפול:

1מטופלת שהגיעה עם בעיות בזוגיות – בעיות שנבעו מחוסר הבנה וסבלנות לבן הזוג עד לתחושה של חוסר אהבה כלפיו. בטיפולים הבנו שמקור הקושי מילדות. תקופה בחייה אשר היא לא חוותה אהבה מספקת מאמה ולא רק. הטיפול עזר לה להבין ולראות את עצמה . כשאדם מתחיל להבין את עצמו ולאהוב את עצמו הוא מתחיל לשדר אהבה ויש בו סובלנות והכלה לאחר. כאשר בן זוגה הרגיש את השינוי אשר חל בה, הדבר אפשר לו להיות פתוח וזמין לשינויים מותאים במערכת היחסים.

  1. מטופלת שהגיע עם קושי להרגיש רגשות. הרגישה שהיא חסומה רגשית. במהלך הטיפול עלה כי בעברה הייתה ידועה כאחת ששרה בצורה ייחודית וכתוצאה מטראומה הפסיקה לשיר וגם הפסיקה להתחבר לרגשות שלה, ממש פחדה להרגיש רגשות. בטיפולים עבדנו בין היתר על הפחדים והלב נפתח. היא התחברה לרגשות האהבה, חוותה אותם בכל הגוף וחזרה לשיר.
  2. מטופלת שהגיע כשהיא נמצאת בקושי במערכת היחסים עם ההורים ולאורך שנים רבות חשה כי אינה אהובה ורצויה. על אף היותה חולה עם קושי למצוא מקום עבודה היא נתבקשה על ידי הוריה לעזוב את הבית. הדבר העמיק את חוסר הבטחון שלה ואת היותה אהובה על ידי הוריה. הטיפולים עזרו לה לקחת אחריות אישית על חייה מתוך כך שהיא יודעת ומבינה מה היא באמת רוצה מהחיים. נתתי לה המון כלים לעזור לעצמה והיא התחילה לטפל בעצמה, מצאה עבודה, חזרה לעשות ספורט, והיום מתגוררת לבדה שמחה ומאושרת.

 

מזמינה אתכם באהבה ליצור איתי קשר עכשיו ולקחת את חייכם לשלב הבא

אנה יוקיליס מטפלת הוליסטית לפני 3 שנים
  • You must to post comments
אנה.png לפני 2 שנים על ידי Guest
  • You must to post comments
WhatsApp Image 2019-09-12 at 09.41.33.jpeg לפני שנה 1
  • You must to post comments
3 מציג תוצאה

צור קשר

שלח הודעה כאורח על ידי מילוי הפרטים הבאים או אם ברשותך חשבון באתר
שם*
דוא"ל*
טלפון
הודעה*