סיגל כהן מטפלת פורטל העידן החדש - סיגל כהן
צאלה 23, גדרה, ישראל
20-24 צאלה גדרה מחוז המרכז IL

המוצרים שלי

מנחת קפסיטאר (איפשור והעצמה)

משמעות המילה קפסיטאר היא “איפשור והעצמה”, וכשמה כן היא, השיטה מאפשרת לכל אחד ואחד להיתעורר לחכמת הגוף והנפש ולהביא לריפוי הוליסטי, בכל רמות הקיום-האישי והחברתי, הפיזי, הנפשי והרוחני. השיטה פותחה כחלק ממחקרה של ד”ר פאט קיין בתחום הרווחה הרב-תרבותית. הקפסיטאר הינו ארגון בינלאומי שנוסד בארה”ב בשנת 1988… ונמצא כיום בשימוש נרחב בלמעלה מ 45 מדינות בעולם ובישראל נוכח כגישה רחבה וממוקדת לריפוי בכלל ולריפוי אישי בפרט מזה כ 10 שנים..

מה בסדנה?
באמצעות תרגיל מונחה נלמד כלים חכמים ופשוטים ליישום מארגז הכלים הרב-תרבותי של קפסיטאר כמו טאי צי’, תרגילי תנועה, עבודת נשימה, טכניקת שחרור רגשי (EFT), מדיטציה, דמיון מודרך, לחיצות על נקודות לשיחרור כאב ומתח.
מידע נוסף על הקפסיטר:
פרוש המילה קפסיטאר הוא “איפשור, העצמה”. בריאות הגוף, הנפש והרגשות מושפעות באופן תמידי על ידי מזג אויר, דיאטה, סביבה, טראומה, חדשות ואתגרי חיים. שימוש במיומנויות ריפוי פשוטות עתיקות יכל להעצים אותנו לחיות בשלום ורווחה למרות כל מה שקורה מסביבנו. תרגילי קפסיטאר מיועדים לשימוש כאשר מרגישים עמוסים, לחוצים, מרוקנים, מפוזרים או עם אנרגיה נמוכה. כלים אלו מיועדים לכולנו. התרגילים הם פשוטים, ישימים וניתנים לשימוש בכל מקום כי אנחנו הכלי בלי צורך באביזרים נוספים או מטפלים. האתגר הוא להטמיע את התרגילים לתוך חיינו כך שיהפכו להיות טבעיים ואז אפשר בקלות להשתמש בהם בכל פעם שאנחנו נהיה מודעים ללחץ, עומס, טראומה, פחד, חוסר אנרגיה, רגשי דיכאון איבוד המרכז או המיקוד והאיזון שלנו. השינוי והשיפור לטובה הוא מהיר, מיידי וקל. פשוט כיף גדול יהיה לי לחלוק מידע מבורך זה.

 

 

 

סיגל כהן מטפלת פורטל העידן החדש - סיגל כהן לפני 3 שנים
  • You must to post comments
1 תוצאה

צור קשר

שלח הודעה כאורח על ידי מילוי הפרטים הבאים או אם ברשותך חשבון באתר
שם*
דוא"ל*
טלפון
הודעה*