מאומת
נורית סרדנצי מטפלת פורטל העידן החדש
קרני שומרון, ישראל

המוצרים שלי

אני נס – נורית סרדצני .
בעלת קליניקה “נס בלב”, לריפוי ולימודים בשיטת תטא הילינג.
נשואה, אמא ל-3 ילדים נפלאים, משוררת וסופרת.
במשך כ-15 שנה עסקתי בהנהלת חשבונות ולא הייתי קשורה לרוחניות בכלל, למרות שהנושא תמיד משך את תשומת ליבי. בערך כ-5 שנים אחרונות הייתי במסע התעוררות, שעברה עלי די קשה. המחלה הכרונית שהייתה לי מגיל 18 החמירה והתחילה לחזור אלי בתדירות גבוהה יותר. בערך כל חודשיים הייתי צריכה לקחת אנטיביוטיקה. אפילו הגעתי למצב של התקפי פאניקה. הרופאים לא ידעו איך לעזור לי, למעט להציע לי כל פעם תרופות נגד דיכאון. כמובן שלא רציתי לקחת אותם. עד שהגעתי לטיפול תטא הילינג. יצאתי מהטיפול בן אדם אחר. התקפי פאניקה עברו ואפילו המחלה הכרונית לא חזרה אלי שנה שלמה. וכשחזרה, הצלחתי להתפטר ממנה סופית, תוך יום אחד, בעזרת עבודת אמונות שעשיתי לעצמי בשיטת תטא הילינג, ללא טיפול תרופתי וללא אנטיביוטיקה.

מהרגע הראשון שהכרתי את תטא הילינג, הבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות בחיים שלי: ללמוד תטא הילינג, ככלי נוסף לעזרה, כדי לרפא את עצמי , את המשפחה שלי ואת החברים שלי. תוך שנה סיימתי את רוב הקורסים המשמעותיים של תטא הילינג ובשנת 2017 נסעתי למייסדת השיטה ThetaHealing by Vianna Stibal , כדי לקבל הכשרה ולהיות מורה מוסמכת לתטא הילינג. ויאנה- אישה מדהימה, שריפה את עצמה ממחלת סרטן, בעזרת תטא. חוויתי דברים מדהימים בקורסים שלה. חוויתי דברים מופלאים שהשיטה עושה, גם על עצמי, גם על האנשים הקרובים אלי וגם על המטופלים שלי.
אני מאוהבת בתטא הילינג ואני רוצה לחלוק את הידע המופלא הזה עם כל אחד ואחת שמרגיש/ה קריאה לכך.
ועל תגידו , “אני אתקשר מחר”, או “עוד לא הגיעה זמן שלי”, כי אין זמן מתאים יותר מהרגע הזה. מחר לא יקרה כלום. מחר יישאר מחר. תעשו את כל מה שאתם רוצים עוד היום. אין זמן טוב יותר מהרגע הזה, מהרגע של עכשיו.
מחכה לכם ,
באהבה רבה,
נורית.

נורית סרדנצי מטפלת פורטל העידן החדש לפני 6 שנים
  • You must to post comments
1 תוצאה

צור קשר

שלח הודעה כאורח על ידי מילוי הפרטים הבאים או אם ברשותך חשבון באתר
שם*
דוא"ל*
טלפון
הודעה*