מאומת
צפת, ישראל
71-73 הפלמ"ח צפת מחוז הצפון IL

המוצרים שלי

את לימודיי כמעסה רפואי הוליסטי רכשתי במכללת רידמן ירושלים. אני מטפל בעיר צפת ובירושלים.
כמי שמחובר לעולם הריפוי ההוליסטי, עולם שכאשר נכנסתי אליו בשנים האחרונות כמטופל הרגשתי את עוצמת הריפוי ואת היכולות המדהימות שגיליתי על עצמי והשפיעו עליי לטובה, הבעירו בי את אהבתי ותשוקתי ללמוד עיסוי הוליסטי ובכך גם לרפא ולעזור. כחלק מזה, משמח אותי להביא ערך רב לטיפוליי המתבטא במקצועיות ותשומת לב רבה לכל מטופל, ברגישות ואהבה. לטיפוליי אני ניגש בראייה הוליסטית – חווית הריפוי משפיעה על הגוף והנפש כאחד, יחד עם אורח חיים בריא ומיינדפולנס.
*** מעט מסיפורי האישי ***
כילד, גדלתי בעיר צפת בבית עם חינוך חרדי, ולקראת גיל 18 עזבתי את המסגרת הישיבתית והעולם החרדי. פרק אחד בחיי הסתיים ופרק אחר נפתח. התחלתי לצעוד בדרך חדשה, דרך לא נודעת. המסע האישי שלי.
כיוצא בשאלה טרי, חוויתי חוויות מסע מאתגרות ומטלטלות לאורך השנים הראשונות. חוויות אלו והניסיון חיים שהצטבר תרמו לי ועיצבו אותי למי שאני כיום.
בשנים האחרונות הכרתי חבר יקר המטפל בגוף-נפש בטכניקות המשלבות ריברסינג (Rebirthing, נקרא גם נשימה מעגלית, נשימה מודעת) ועיסוי סרעפת, וטיפוליי עמו עזרו לי לרפא את עצמי ולאמץ דרך חיים חיובית ובריאה באופן משמעותי, וזה היווה אבן דרך מבורכת בהחלטתי לגשת לריפוי בתחום העיסוי ההוליסטי.
כאדם וכמטפל, אני תמיד רואה את התלמיד שבי ששואף ואוהב להתפתח בכל עת. יחד עם עבודתי כמטפל אני ממשיך ללמוד ולהרחיב את השכלתי המקצועית והאישית. אני מוצא התעניינות רבה בעיון וקריאת ספרי רפואה ותרפיה הוליסטית, ואני מקבל השפעה משמעותית וידע מקצועי ורוחני רב ממנהיגים ומורים כמו; אריך פרום, קארל רוג’רס, ז’אק פרסקו, ד”ר ברוס ליפטון ועוד.

צור קשר

שלח הודעה כאורח על ידי מילוי הפרטים הבאים או אם ברשותך חשבון באתר
שם*
דוא"ל*
טלפון
הודעה*