מאומת
חני.jpg
עין חי 49, כפר מל"ל, ישראל
49 עין חי כפר מל"ל מחוז המרכז IL

המוצרים שלי

חני יזרעאלי נוי

מאירה לבבות ומביאה מידעים.

מנהלת ומרצה בבית הספר למסתורין של חכמת למוריה ואטלנטיס  – בית רוחני למתעוררים ולמתעלים.

תרפיסטית הוליסטית, מתקשרת, מורה רוחנית, מנחת קבוצות ומובילת מסעות אור בארץ ובעולם.

אלכימאית ,שליחת אור למוריה וציביליזציות עתיקות, חוקרת היקום ,מעבירה ידע קדום ומרתק.

בעבודתי  מסייעת למתעוררים ולרוצים בריפוי שינוי והתפתחות  למצוא את הדרך להגשים את הפוטנציאל האישי ולימוד הכלים אל ההגשמה .

עסקתי שנים רבות כמורה לחנוך גופני ומחנכת  ובאימון כושר גופני, אירובי, ניהול ושיווק מכוני כושר, עשיתי את תפנית חיי, בעקבות מצב חרדתי קשה ובעייתי שנקלעתי אליו בעקבותיו הבנתי שהצד הרוחני שלי מאד מפותח.

המורה שבי  קיבלה את המשימה לעלות את דרגת ההוראה, למורה רוחנית בשרות היקום ב2012 את בית הספר למיסתורין לחוכמת למוריה ואטלנטיס – בו אני מלמדת את תודעת למוריה ידע מתוקשר המתאים למתעוררים ולמתקדמים בנתיב החיים -מרחב לימודי התפתחותי רוחני בו נמצא הכל !הקשבה, למידה, תדרים, ריפוי, ידע גבוה, אלכימיה ,שמחה צמיחה ומשפחה רוחנית

תודעה זו נלמדת בהוראה ייחודית המסייעת לאנשים למצוא בתוכם את הכוח האור והאנרגיה לריפוי רגשי ותודעתי ,את הדרך והחיבור לאמת האלוהית.

תודעת למוריה מעוררת היזכרות בידע וחכמה, המעניקים כלים להגשמת היעוד והפוטנציאלים הגבוהים. חני מחוברת לשערים הרב מימדיים של הר שאסטה והעיר הלמוריאינית טלוס כמו גם לפורטלים אנרגטיים, בערי אור נוספות .

במהלך שנים הובלתי אנשים למסעות פנימיים רגשיים התרחבות הלב ,האצה אישית, עליה לתדרים גבוהים והגדלת יכולת התקשור והחיבור לרוח ויצירת חיים איכותיים ומלאי שפע .

אלפי אנשים למדו, השתתפו בשיעורים, קבוצות, קורסים ,אירועים אנרגטיים ומסעות עוצמתיים, שסייעו להם להתחבר לכוח פנימי ולמצוא בתוכם פוטנציאל ואיכויות אשר הביאו אותם לפריצת דרך ויציאה ממחסומים פנימיים.

אני מרפאה אינטואיטיבית ומטפלת רגשית ,בשיטת “הילינג מוריה” יועצת בתקשור לפרטיים ואנשי עסקים, מכשירה אנשים להיות הילרים, אלכימאים מתקשרים ומורים רוחניים . מכשירה נשים להיות כוהנות .

בעבודתי  כפסיכוטרפיסטית הוליסטית אני  פוגשת אותך במקום הכי מעיק וקשה שלך – משם בדרכים מקצועיות, בנתיבים חכמים, בשיטות נרחבות ומוכחות מתרחשת קפיצת המדרגה שלך! כל מה שחלמת שיקרה – קורה! ברגעים הכי קשים שלך את לא מתמודדת לבד, במשברים אישיים ומקצועיים, וכאשר את בצומת דרכים (פרנסה, בריאות, זוגיות, ייעוד ) מצבי חרדה ודיכאון. היא נעזרת בנוסף לידע הנרחב, בתקשור, כערוץ טיפולי.

בנוסף אני  יועצת לעסקים ואנשים פרטיים בפגישות יעוץ בתקשור לגבי החלטות, מציאת פתרונות בהתלבטויות שונות

בבית הספר למסתורין כמורה רוחנית  בכירה מלמדת בתחום נרחב של העצמה אישית ורוחנית, קבוצת התפתחות ואלכימיה כלים לריפוי בעידן החדש ,קורסי מטפלים בהילניג  ותקשור,סדנאות מודעות, אירועים אנרגטיים ומסעות אור בארץ ובעולם שמיועדים לקפיצת מדרגה ושינויי משמעותי

צפו בי...
חני.jpg לפני 2 שנים
  • You must to post comments
1 תוצאה

צור קשר

שלח הודעה כאורח על ידי מילוי הפרטים הבאים או אם ברשותך חשבון באתר
שם*
דוא"ל*
טלפון
הודעה*