מאומת
מתנות קטנות - ספר להכוונה יומיומית.jpg
מתנות קטנות - ספר להכוונה יומיומית.jpg
מתנות קטנות- ספר להעצמה אישית.jpg
ורדית תמונת פרופיל.jpg
יופי.jpg
ורדית-ברכות מן הלב.jpg
ורדית בלנגה מאמנת אישית.jpg
פתח תקווה, ישראל
16 שמואל סלנט פתח תקווה מחוז המרכז IL
050-6539919050-6539919
050-5351167050-5351167
03-9079097

המוצרים שלי

במהלך המסע שלי הבנתי שהחיים לא קורים kh’ אף אחד לא “כופה” עליי מציאות’ אלא החיים מגיבים אליי! , מתוך התובנה הזו החל למעשה תהליך החקירה שלי בדרך לגילוי מי שאני באמת: גילוי העוצמות , החוזקות, האמונות ובעיקר גיליתי איך לגרום לחיים להגיב לרצונות שלי ולמה שאני רוצה לחוות בחיי. הבנתי, שכל מי שנקרא לדרכי וכל סיטואציה שמתרחשת בחיי היא בעצם מראה של האמונות,הפחדים,והזיכרונות שנמצאים בתת המודע שלי ומכאן בעצם החל הרומן המופלא ביני לבין התת מודע.  למדתי באמצעות שיטות רבות החל מלימודי פסיכולוגיה באקדמיה ועד לדימיון מודרך,היפנוזה לשחזור גלגולים, תקשור, פריסת קלפי מודעות וכד’.. איך לדבר עם התת מודע, איך לתכנת אותו ואיך להפוך אותו למורה וחבר קרוב שמראה לי בדיוק מוחלט’ בכל רגע נתון מה קיים בתוכי שיוצר מציאויות שונות בחיי. וכשיש לך חבר כל כך קרוב וכל כך מדויק שמשקף לך בבהירות מוחלטת את המראה המדויקת ביותר שלך, הדרך להגשמה נעשית הרבה יותר פשוטה…

אז שמי ורדית בלנגה , מזה כ15 שנה אני מטפלת באנשים ומאמנת אותם ליצור את מציאות חייהם בקלות ובפשטות דרך שיח עם כל רמות התודעה כשהדגש הוא על שיח מודע עם התת מודע. אני מתמחה בחיזוק ושיפור הביטחון,הדימוי וההערכה העצמית’ בשיפור מערכות יחסים בכלל ומערכות זוגיות בפרט ע”י היכרות מעמיקה עם מי שאנחנו מול עצמנו, מול הסביבה ומול בני הזוג שלנו.

אני משתמשת כאמור בכלים רבים כמו דימיון מודרך, שחזור גלגולים,מדיטציות, פריסה בקלפים ושיחות אימון אישיות המבוססות על אפקט המראה, תוך לקיחת אחריות על יצירת המציאות שלנו וחיבור לעוצמה שבנו.

בנוסף אני מבצעת קריאת הכוונה אישית בקלפים. הקריאה מהווה מעין מפת דרכים שתאפשר לכם לראות היכן אתם נמצאים כעת ותעניק לכם עצות מופלאות מהדרכות אוהבות שיסייעו לכם לבחור בנתיב הפוטנציאלי והנכון ביותר עבורכם.

כמו כן, כתבתי ספר בשם “מתנות קטנות” – ספר שהוא סוג של מדריך אישי המכיל בתוכו 365 עצות והכוונות לכל תחומי החיים, ניתן להשתמש בו גם כספר למסרים אישיים, פותחים את הדף שמרגיש ומקבלים מסר אוהב,תומך, מכוון ומדוייק עבורכם. להצצה בתכנים מספר , תוכלו להיכנס לדף הפייסבוק שלי: ברכות מן הלב” וליהנות מהתכנים:)

אז אם אתם רוצים להתחבר למהות האמיתית,העוצמתית והקסומה שלכם…

אם אתם רוצים להיות המאסטרים של חייכם וליצור את מציאות חייכם ממקום של עוצמה, ממקום של בחירה , ממקום של אהבה…

אשמח לפגוש אתכם.

שלכם באהבה, ורדית

 

 

 

 

 

 

מתנות קטנות - ספר להכוונה יומיומית.jpg לפני 3 שנים
  • You must to post comments
מתנות קטנות- ספר להעצמה אישית.jpg לפני 3 שנים
  • You must to post comments
ורדית תמונת פרופיל.jpg לפני 3 שנים
  • You must to post comments
יופי.jpg לפני 3 שנים
  • You must to post comments
ורדית-ברכות מן הלב.jpg לפני 3 שנים
  • You must to post comments
ורדית בלנגה מאמנת אישית.jpg לפני 3 שנים
  • You must to post comments
6 מציג תוצאה

צור קשר

שלח הודעה כאורח על ידי מילוי הפרטים הבאים או אם ברשותך חשבון באתר
שם*
דוא"ל*
טלפון
הודעה*