המוצרים שלי

בוריס גרינשפון – מלווה דרך ובלוגר בנושאים להתפתחות אישית, מודעות עצמית, עזרה עצמית הוליסטית.

 

* נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד.

אם אתם קוראים את השורות האלה סימן שנמאס לכם לחיות חיים בחוסר אהבה, מלאים בדאגות, פחד, בדידות, עצב או אפילו התמכרויות להרגלים שגורמים לכם סבל. יכול להיות שזאת גם לא הפעם הראשונה שאתם פונים לעזרה ומחפשים לעזור לעצמכם. בימינו קיימות הרבה שיטות הוליסטיות שמורות על דרך לחופש, אהבה ואושר.

אבל כמו עם כל דבר בחיים יש דברים שיעבדו עבור מישהו אחד ולא יעבדו עבור מישהו אחר. כולנו שונים בסופו של דבר בגוף, ובנפש ולכל אחד יש את העבר הייחודי לו שלפיו הוא רואה את עצמו ואת העולם.

אז איך עושים שינוי בחיים?

שינוי מגיע בסופו של דבר ברגע שאנחנו פחות או יותר מוכנים אליו ב 3 רמות – רמה פיזית (גוף), רמה נפשית (רגש), רמה מנטלית (מחשבות ואמונות).

אם תחשבו על כל שינוי שקרה לכם בעבר תגלו שהוא קרה באופן מיידי בלי חזרה לאחור כי הייתה מוכנות ויכולת לקבל שינוי בשלושת הרמות האלו.

אז מה שבעצם מאתגר אותנו בלעשות שינוי זה החוסר המוכנות שלנו כלפיו. כלומר יש משהו ברמת הבנה, רגש או גוף שעדיין לא מוכן לשינוי וכל עוד אנחנו לא נתייחס למה שעומד בדרך לשינוי לא נוכל לשנות ולהשתנות מבלי להרגיש סבל נפשי, פיזי או מנטלי.

בשלב הזה לא לכולם יש את היכולת להתבונן ולרפא מה שדורש ריפוי.

ריפוי מנטלי – הפרכת השקפות ואמונות מזיקות שמעקבות שינוי.
ריפוי הנפש – כניעה לרגש ולפצעים הנפשים ללא שפיטה ואשמה.
ריפוי הגוף – ראיה צלולה של ההרגלים המזיקים לגוף ולקיחת אחריות.

זהו תהליך ליווי שבו נבין יחד מה הם המכשולים הלא נראים לכם שלא נותנים לכם להשתנות ולמה. נתייחס עליהם ונלמד מה הם הדרכים שיכולים לעזור ולהביא אותכם לחיות חיים מאושרים.

האם זה בשבילי?

– אם אתם מתקשים לעשות שינוי בחיים וסובלים מזה.
– אם אתם מוכנים לקבל ששינוי גדול לא קורה ברגע, במיוחד לא שינוי משמעותי שדורש הבנה מעמיקה והסתכלות רחבה על החיים ועל עצמכם.
– אם אתם רוצים לדעת מה עובד הכי טוב בשבילכם ויכול להביא אתכם לאן שאתם רוצים להגיע ואתם מעוניינים לקבל תמיכה לאורך הדרך.

מפגש ראשוני הוא מפגש הכרות חינם בן 20 דקות בו נבין אם אנחנו מתאימים לעבוד ביחד. המפגשים מתקיימים בתל אביב. ישנה גם אפשרות למפגש אונליין דרך סקייפ או וואטסאפ.

אני מזמין אתכם לגלות את הכוח שטמון בכל אחד ואחת מכם ליצור ולשנות את חייכם.

-בוריס

צרו קשר לקביעת מפגש היכרות חינם

 בטלפון או וואטסאפ

054-7608-788

צור קשר

שלח הודעה כאורח על ידי מילוי הפרטים הבאים או אם ברשותך חשבון באתר
שם*
דוא"ל*
טלפון
הודעה*