אסף אלמוג
החזון שלי – הצעדת האנושות לרמת תודעה גבוהה מתוך הבנה עמוקה כי כולנו אחד.
לסייע לכל אחד להתחבר לרצונות ולאהבות האמיתיים החבויים בתוכו.
להתחבר לעוצמתכם האין סופית ולחיות חיים מתוך הרמוניה שלווה שפע ואהבה .
אני קורה לכל אחד מכם לבחור בחיים
ושולח לכל אחד מכם מנה גדושה של אומץ להמשך המסע !
“כאשר מתקבלת ההבנה העמוקה כי כולנו אחד ואני הוא הכל,
נעלמת תחושת השיפוטיות, הכעס והאכזבה ונותרת רק החמלה. החמלה כלפי עצמנו כי אני הוא הכל…” – אסף אלמוג
הצעדת האנושות לעידן החדש 
מאז ומעולם, עוד בהיותו ילד, הבין אסף כי ישנם דברים מעבר. וכי לא יתכן הדבר כי הגענו לפה לחוות שגרת חיים מונוטונית ומעגלית וכי לא תמיד מה שמכתיבה לנו החברה והמוסכמות המקובלות – הם הדרך הנכונה שיש לחיות על פיה. לאחר מסלול חיים אינטנסיבי בהם הספיק אסף לכהן בתפקידים צבאיים בכירים, לנהל ולהוביל חברה פיננסית המספקת שירותים לעסקים וחברות, להדריך עשרות ומאות אנשי מכירות, מצא את עצמו אסף בשנות האלפיים המוקדמות מחפש את “המעבר”, ומצא את עצמו יוצא למסע מואץ של התפתחות רוחנית במהלכו נחשף וגילה  בעצמו את יכולות התקשור, הריפוי והיכולת לעזור לאנשים למצוא את דרכם המסונכרנת עם ייעודם הגבוהה.
עם ההבנה העמוקה כי אנו נמצאים בתקופה עצמתית של שינוי בה עוד ועוד נשמות מתעוררות ומגלות את מהותן האמיתית ומצד שני חווים את הקושי העצום בלוותר על הישן והמוכר, הבנתי כי הגשמת יעודי הנה להוליך נשמות רבות ככל שניתן ולעזור להן למצוא את הדרך לחצות את מסך האשליה לעבר התפתחות תודעתית ולצעוד לחוף מבטחים כישויות אור ערות ומודעות” 
בשנים האחרונות קידם אסף מאות בעלי עסקים , מנטורים  וקואצ’רים רוחניים אל עבר הגשמת יעודם וחזונם הגבוה במסגרת
 אירועים כנסים קורסים סדנאות מסעות רוחניים ותוכניות ליווי אישיות.
“חיים אנו בימים אלו של השתנות, ימים בהם רבים מאיתנו מוצאים את ה”אני” האותנטי שלהם, מתחברים לקריאת לבם ולאהבות שלהם.
 עכשיו זה הזמן שלך!
 אני מזמין גם אותך להתחבר לעוצמה האין סופית שבלבך ולהיות פשוט אתה”  -אסף אלמוג
ניסיון חיים אומר את הכל
בצבא שירת אסף כקצין קרבי בקבע ולאחר מכן שירת במשך 20 שנים במילואים בתפקידים צבאיים בכירים ומורכבים. עם סיום שירותו הצבאי הקים אסף את חברת “אלמוג תכנון פיננסי” ובמהלך 20 השנים האחרונות נתן שירותים למאות חברות, הכשיר עשרות אנשים מכירות, ניהל מערכים פיננסיים מורכבים ומשולבים.
לאורך השנים התמחה אסף בטכניקות מגוונות של אומנויות לחימה והינו בעל חגורה שחורה בשיטת גו ג’וריו וקרב מגע ומדריך בהתנדבות את הכיתות המבצעיות של מגב בטכניקות מתקדמות של קרב מגע.
לאורך  השנים שילב אסף בפעולותיו גם את אהבות חייו – עולם המוסיקה והפקת האירועים והפיק אירועים המשלבים מוזיקה וכלים מיוחדים.
בשנים האחרונות יצא אסף למסע רוחני עוצמתי ומרגש ומיקד  את עיקר פעילותו בקידום וחיבור בעלי עסקים ואנשים רבים לייעודם הגבוה לשינוי התודעה הקולקטיבית וקידום הרפואה ההוליסטית בחיי היום יום של כל אחד מאיתנו דרך פרויקט  “פורטל העידן החדש” המשמש כתחנת לימוד של עולם הרפואה ההוליסטית ומשמש כבית של המנטורים והמטפלים ההוליסטיים במדינת ישראל.
הוא טיפל קידם ויצר קסמים בחייהם של מאות, לרבות ריפוי של טראומת עבר קשות, פחדים וחרדות, הוצאת אנשים מתקיעויות ודיכאון למצב של חיבור מחודש לשמחה ולעוצמת החיים.
הסיבות שבגללן תרצו לעבוד עם אסף
בעל יכולת ראייה ממעוף הציפור היודע להתבונן על מערכים עסקיים ואישיים ממבט גבוה ומצד שני לצלול פנימה לפרטים הקטנים.
ליווה מאות אנשים ובעלי עסקים לפריצות דרך שונות ומגוונות בחייהם, החל משפע כלכלי עד לפריצות דרך בפן האישי.
השילוב הנדיר של היכרות עמוקה ופעילות בעולם העסקי  יוצרת יכולת ליצירת פריצות דרך משמעותיות בחייהם של אנשים, בכך שנוגעים גם ברובד ההתפתחותי האישי וגם ברובד הפרקטי המעשי.
בעל ידע ופועל בתחומים רבים ומגוונים, מה שמאפשר היכרות עמוקה ויכולת ליווי של מגוון רחב של תחומי עיסוק.
צועדים יחד במסלול ההתעלות
“בתקופה זו של שינויים אנרגטיים ושינויים תודעתיים, מתחילים אנו להתחבר פנימה לאותנטיות שלנו, לרצונות האמיתיים שלנו ולאהבות שלנו. ולא למה שהכתיבו לנו המסגרות והסביבה. הרגשה זו לא פעם גורמת לתסכול שכן מבינים אנו כעת כי מסלול חיינו הנוכחי אינו מדוייק לנו ומצד שני אין בנו עדיין את האומץ והכוחות לעשות את אותם השינויים הנדרשים בחיינו על מנת שנוכל לחיות חיי אושר ושלווה אין סופית. אני מזמין אותך באהבה להתחבר לאמת הפנימית שלך ולצאת להמשך מסע חייך ממקום מדוייק ועל פי צו ליבך. אני מזמין אותך באהבה להשאיר את הפחדים מאחור ולהתחבר לעוצמתך האין סופית!” – אסף אלמוג
המשימה
ליווי נשמות רבות לתהליכי גדילה, התעצמות ויציאה לאור, לחיבור ליעודם הגבוה וצעידה למסלול חייהם המחודש עם תודעה גבוהה ומוארת.
הסדנאות והקורסים המובילים
מרגישים שנועדתם ליותר ?
תכנית הליווי “מבעל כישרון לבעל עסק ב-90 יום”
תכנית הליווי פורצת הדרך העוזרת למנטורים ולמטפלים ההוליסטים להציב את עצמם בקדמת הבמה ולגעת בנשמות רבות. התכנית משלבת מסלול אימון רגשי ואישי ושילוב עם לימוד כלים פרקטיים טכנולוגיים מתקדמים להבאת מטופלים ומשתתפים לסדנאות בכאן ועכשיו. התכנית נוגעת ומטפלת ב-2 החסמים העיקריים אותם חווים שליחי האור הראשון הוא – שחרור הפחדים והאמונות המגבילות והפחד לצאת לאור, והשני – חוסר הרצון והידע לבצע פעולות שיווקיות.
עכשיו במבצע במקום 3,600ש”ח-2,700 ש”ח!
מרגישים שמשהו בחייכם חייב להשתנות?
סדנה “מחשב מסלול מחדש”
בתקופה של אנרגטיים ושינויים תודעתיים, נדרשים אנו לבצע שינוי והתאמות באורח חיינו, אם זה במסגרת עיסוק, אם במסגרת מערכות יחסים. עד שעוזרים אנו אומץ לבצע את אותם השינויים הנדרשים חשים נו תחושה של תקיעות. סדנת “מחשב מסלול מחדש” מאפשרת לכל אחד למצוא את הגשר ולבצע את השינויים הנדרשים בחיים ממקום של ביטחון ועוצמה.
עכשיו במבצע במקום 300 ש”ח – 75 ש”ח!
לצפייה בכל הסדנאות והקורסים לחצו על הכפתור
האירועים הקרובים
מרגישים שאתם לא מגשימים את הייעוד שלכם?
בואו ותהפכו את הכישרון שלכם לעסק!
מפגש סדנה “מבעל כישרון לבעל עסק”
מפגש פורץ הגבולות המסיר חסמים רגשיים, פחדים ואמונות מגבילות, ומעניק כלים מתקדמים פרקטיים להבאת להגשמת הכישרון שבכם וייעודכם ב”כאן ועכשיו”. רק בעזרת שילוב מנצח זה של טיפול בחסמים המונעים מאיתנו לצאת לאור וקבלת אותם הכלים הפרקטיים נוכל להגיע לפריצה קוונטית מיידית ויצירת שפע מיעודנו בעידן זה.
עכשיו במבצע במקום 180 ש”ח – 37 ש”ח!
לצפייה בכל האירועים לחצו על הכפתור
המוצרים החמים ביותר
מרגישים שחייכם מתנהלים מתוך פחד?
חבילת המדיטציות לריפוי עצמי
כיום כולנו מבינים כי בעזרת תהליכי מדיטציה ותהליכי דמיון מודרך יכולים אנו להשפיע על התת מודע ובכך ליצור ריפוי מתמשך בחיינו. אנחנו מזמינים אותך באהבה לצאת למסע של ריפוי עצמי בו תוכל\י לרפא חרדות, פחדים, טראומות עבר , חסמים רגשיים, חסמים במע’ יחסים, חוסר שפע כלכלי ולחיות את חייך ממקום של שלווה ועוצמה.
עכשיו במבצע במקום 360 ש”ח – 99 ש”ח!
תמיד הרגשת שיש משהו מעבר?
קורס מבוא “מה זאת הרוחניות הזאת”?
במציאות בה אנו חיים, של הרחבת התודעה, מתחיל כל אחד מאיתנו להבין כי יש משהו מעבר, אנחנו מזמינים אותך באהבה לעשות את הצעדים הראשונים בעולם הרוח ולהבין בצורה קלה ופשוטה מהי הנשמה, מהן אנרגיות, מה הקשר בין כאבים פיזיים למה שאנחנו חושבים ומרגישים? מה היא הרפואה ההוליסטית, מה הוא תקשור, ועוד ועוד…
עכשיו במבצע במקום 300 ש”ח – 120 ש”ח!
רוצה לחוות את הרפואה ההוליסטית?
פורטל העידן החדש – כל המיידעים כל המטפלים כל הקורסים והאירועים
מוזמנחם לעשות את צעדיכם הראשונים בעולם הרוח ועולם הרפואה ההוליסטית
בפורטל תוכלו ללמוד את כל המושגים הקשורים לעולם הרוח ועולם הרפואה ההוליסטית
תוכלו לבחור מטפל  שיטת טיפול קורס או סדנא שיתנו מענה לכל אתגא המלווה את חייכם בשלב זה במסע!
עכשיו מידעים חדשים מבצעים והנחות !
לצפייה בכל המוצרים לחצו על הכפתור
מוצרים חינמיים אליכם באהבה
מרגישים את התקיעות בחיים?
אבחון הוליסטי – מתחילים את מסע הריפוי
הפרוייקט שמחבר אנשים לחוות בפעם הראשונה את רפואת העידן החדש\הרפואה ההוליסטית היוצרת ריפוי עמוק ויסודי בחייו של אדם וזה בעזרת נגיעה וריפוי של כל 4 הרבדים – הפיזי, המנטלי, הרגשי והאנרגטי. בפרוייקט זה יחל המטופל את מסעו באבחון הוליסטי ולאחר מכן יחווה תהליך בדמיון מודרך המשלב כלים הוליסטיים בסיסיים. בסיום התהליך יקרא המטופל לחוות את הטיפול ההוליסטי הראשון שלו.
קבלו אבחון הוליסטי מתנה!
עמודי האור, המגדלורים, מורי הדרך של העידן החדש
מקדמים את הרפואה המנטורים והמטפלים ההוליסטיים
 
כאשר צועדים אנו במסע חיינו רוצים אנו להפיץ את אורנו ולגעת בנשמות רבות ככל שניתן. לא פעם חווים אנו את הקושי בלהגיע לאותן הנשמות שכל כך זקוקות לאורנו. שליחי אור יקרים, מנטורים, מנחי סדנאות, מטפלים הוליסטיים, אנחנו קוראים לכם לקחת את יעודכם לשלב הבא ומזמינים אתכם באהבה להצטרף למשפחת פורטל העידן החדש!
מרגישים שאין לכם מספיק חשיפה?
אתר מתנה מפורטל העידן החדש
כיום נמצאים מרבית המטופלים הפוטנציאלים שלכם במדיה הדיגיטלית שם הם מחפשים פתרונות לבעיות שלהם דרך גוגל והמדיות החברתיות, לכן אם לא תבססו דריסת רגל דיגיטלית איתנה תפספסו את מרבית הלקוחות העתידיים שלכם!אנחנו מזמינים אתכם באהבה לקבל אתר במתנה שיחשוף אתכם לנשמות רבות נוספות.
קבלו אתר במתנה!
מוזמנים להיכנס לפורטל העידן החדש
:בואו לראות מה המנטורים המובילים בארץ מספרים על אסף
איריס בן אבי - מנטורית בשיטת הביואורגונומי
מי שנמצא במקום שהוא צריך עזרה בשיווק וקידום העסק, אסף בן אדם מדהים עם המון ידע אכפתיות ומוכנות. השילוב המנצח של הידע מהעולם ממנו הוא מגיע לעולם הרוח יוצר אצלו את התמונה הרחבה והיכולת המושלמת להצעיד את אנשי הרוח ואת המטפלים ההוליסטיים לקדמת הבמה.
איריס בן אבי
מנטורית בשיטת הביואורגונומי
דנה מילר - מטפלת הוליסטית ומנטורית רוחנית
היכולת של אסף לקחת כל אחד בקצב שלו מהנקודה
בה הוא נמצא וללמד את הכלים השיווקיים בצורה המותאמת לעולם הרוח איפשרה לי לכנס לעולם השיווק בקלילות ובשמחה.
דנה מילר
מטפלת הוליסטית ומנטורית רוחנית
דוביק גל - מעביר סדנאות וטיפולים בצלילים
בסיום השתתפותי בקורס בשיווק בהנחיית אסף אלמוג, רציתי להודות על העבודה שנעשתה. התכנים היו ערוכים בצורה מקצועית וברורים להבנה וניכר היה לעין שהושקעה המון חשיבה נכונה בבנייתם. האווירה הייתה תואמת והסטנדרטים בכללם, היו גבוהים הרבה מעבר למצופה. כל צורת הראייה השיווקית השתנתה ונפתחה עבורי ועבור הקבוצה שלי. מבחינתי לקחתי את נושא השיווק במדיות חברתיות + נושא הסרטונים כאבני מפתח לפיתוח העסק שלי ואכן, התוצאות מדברות בעד עצמן. אשמח להמליץ בכל פה על הליווי של אסף לכל מכריי שרלוונטיים לנושא.
דוביק גל
מעביר סדנאות וטיפולים בצלילים
יכולת הליווי של אסף יצרה פריצת דרך בחייהם של אלפי אנשים!
מה אנשים מספרים על יכולות הייעוץ והליווי של אסף:
“שוב ושוב מערכות יחסים מנצלות בהן אני מתכווצת ונעלמת, זאת הייתה ההתנהלות של מערכות היחסים הזוגיות של חיי, לא הצלחתי להבין למה פעם אחר פעם אני חווה את מערכות היחסים המתסכלות האלה. עם תחילת תהליך הריפוי ההוליסטי נדהמתי לגלות כי כל מסך התלעות שעברתי במהלך חיי מקורו באירוע אחד אותו חוויתי בגן, כמו סכר שהתפרץ ופתח בפני את הדרך למערכות יחסים מאוזנות ומאושרות בחיים…”
ענבר ד.
נתניה
“היעוד של חיי היה ברור לי לאורך כל הדרך, חיבור גבוהה ועוצמתי, אבל איך אני מחברת את זה לעולם החומר? זאת השאלה אותה שאלתי את עצמי בשנים האחרונות, איך מורידים את הדברים לפרקטיקה, איך יוצרים שפע? כבר במפגש הראשון, לאחר התבוננות ומספר שאלות שנשאלתי, הבנתי מה חסם אותי מלהשיג שפע כלכלי וחומרי. לפעמים כל מה שצריך זה שמישהו ישאל את השאלות הנכונות @Assaf Almog…”
מיכל ט.
כפר תבור
“הרגשה של תקיעות וכבדות ליוותה את חיי בשנים האחרונות. עם תחילתו של תהליך הריפוי ההוליסטי, התחילו האסימונים ליפול והתחלתי להבין מה הסתתר שם כל השנים, מה ניהל אותי, מה תקע אותי. עם רגע ההבנה והגילוי מה נמצא שם – הרגשתי כבר הקלה עצומה, ממש הרגשתי שמשהו השתחרר, כאילו אבן גדולה ירדה לי מהלב…”
שני ב.
אזור השרון